tiskárna nefunguje

Fórum slouží k výměně informací o telefonech a tiskárnách vhodných pro EET.
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

tiskárna nefunguje

Příspěvek od Hana » pát zář 21, 2018 9:32 am

Dobrý den,
také mám staženou tuto aplikaci a je super. Až na to, že jsem si koupila přenosnou tiskárnu bluetoot a at dělám co dělám, nefunguje. Nemůžu ji v aplikaci najít. Přitom s telefonem je propojená. Jsem z toho zoufalá. Tiskárna je Kasa max print. Moc prosím o radu. Velice děkuji.

RomanBouchner
Příspěvky: 68
Registrován: pát úno 24, 2017 11:43 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: tiskárna nefunguje

Příspěvek od RomanBouchner » pát zář 21, 2018 1:44 pm

Dobrý den,
aktualizujte aplikaci EET Plus na nejnovější verzi.
V aplikaci EET Plus dejte menu (tři tečky nahoře), poté "Nastavení".
Dále "Nastavení tisku".
Dále "Nastavit Bluetooth tiskárnu".
Dále "Vybrat Bluetooth tiskárnu".
Pokud tiskárna není v seznamu, dejte "Najít tiskárnu".

Pokud tiskárnu stále nevidíte, zkuste vypnout a zapnout tiskárnu.

nosacek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 13, 2018 5:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: tiskárna nefunguje

Příspěvek od nosacek » úte led 15, 2019 9:46 am

Dobrý den,

mám stejný problém mám tiskárnu Rongta RP58B, kterou normálně připojím v nastavení ji najdu, ale když chci dát tisk nebo test tiskárny tak nic nevytiskne. V jiném porgramu tiskne bezproblému, ale raději bych využíval váš už jsem si na něj zvykl

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů