Daňový doklad jako příloha rovnou při sdílení

Návrhy na nové možnosti aplikace EET Plus.
Pravidla fóra
Toto fórum je určeno k návrhům na rozříšení aplikace EET Plus, která je zdarma. Více informací https://www.eetplus.cz
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Tomáš Mittelbach
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Daňový doklad jako příloha rovnou při sdílení

Příspěvek od Tomáš Mittelbach » pon čer 22, 2020 11:14 am

Zdravím,
nikde jsem nenašel možnost, aby se daňový doklad připojil jako příloha, když dám sdílet do emailové aplikace. Osobně mi přijdou odkazy neprofesionální a proces uložit a následně sdílet zvlášť zdlouhavý (pravda, mám na to dedikovaný starší tablet) - ale je vidět, že aplikace doklad umí udělat i bez online, jen aby se přiložil přímo.

Díky, snad jsem to nepřehlédl někde v diskusi

Tomáš Mittelbach

RomanBouchner
Příspěvky: 68
Registrován: pát úno 24, 2017 11:43 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Daňový doklad jako příloha rovnou při sdílení

Příspěvek od RomanBouchner » pon čer 22, 2020 6:37 pm

Dobrý den,
děkuji za dobrý nápad, už je to nachystané do nové verze EET Plus (verze 3.62).
Bude to v kontextovém menu (nahoře napravo) pod položkou "Sdílení faktury".

Roman Bouchner

Návštěvník
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Daňový doklad jako příloha rovnou při sdílení

Příspěvek od Návštěvník » pát čer 26, 2020 9:35 am

Super, jste top, moc díky za aplikaci a rozumnou cenu na placenou/příspěvkovou verzi

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host